VIDEO-EPIKE/ Kryeministri inspekton punimet në Laç, pas krahëve të Ramës punëtori ia bën me shenjë kolegut që të vendosë maskën

Publikuar tek: politike, më 12:46 25-11-2020 VIDEO-EPIKE/ Kryeministri inspekton punimet në Laç, pas krahëve të Ramës punëtori ia bën me shenjë kolegut që të vendosë maskën

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar punimet për shtëpitë e reja në Laç.

Ai ka qenë i shoqëruar nga deputetja Lindita Nikolla, ministri për Rindërtimin Arben Ahmetaj dhe kryetarja e Bashkisë së Laçit, Majlinda Cara.

Gjatë kohës që po ecnin në kantier, njëri nga punëtorët ia bën me shenjë kolegut që të vendosë maskën. Por mesa duket ai nuk e ka vënë ujin në zjarr dhe e ka vendosur maskën pasi u largua kryeministri Edi Rama.

Ndryshe nga herët e tjera që kritikonte punëtorët për mbajtjen e maskës, këtë herë Rama e anashkaloi duke vazhduar më tej inspektimet. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama përshëndet punëtorët turq në Laç me fjalën 'Merhaba', batuta për Lulin me kryetaren e Bashkisë për ngatërrimin e shifrave (VIDEO)
Tha se kishte kaluar Covid-19, Braçe SHPËRTHEN ndaj Kryemadhit: Ka bërë një KRIM që dënohet me 2 vite burg, ligjin e ka miratuar Meta »
Article Logic
Execution time: 0.011213064193726
array(1) { ["section"]=> string(132) "video-epike-kryeministri-inspekton-punimet-ne-lac-pas-kraheve-te-rames-punetori-ia-ben-me-shenje-kolegut-qe-te-vendose-masken-229061" }