Video/ Etrit Berisha bën “heroin”, ndal Napolin

Publikuar tek: sport, më 21:11 25-02-2017
Etrit Berisha Amazing Save HD - Napoli 0-1... by fabiolafarrelly

Meritë të veçantë në fitoren e sotme të Atalantës kundër Napolit me rezultatin 0-2, sigurisht që ka gardiani kuq e zi Etrit Berisha.

Berisha i ka mohuar golin Napolit nga goditja e dënimit e cila u gjuajt nga Mertens në minutën e 58.

Përveç kësaj pritjeje, portieri i kombëtares, ka patur mjaft episode të mira duke mbajtur kështu të paprekur portën.

Me këtë fitore Atalanta ngushton diferencën dhe hap lojën për një vend në Europë.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028089046478271
array(1) { ["section"]=> string(49) "video-etrit-berisha-ben-heroin-ndal-napolin-69963" }