VIDEO/ Gazetari 'vë në siklet' qytetarët: Kur keni bërë seks për herë të fundit? I moshuari: Që në 1975... (Tjetri thotë para një ore)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:00 29-05-2020 VIDEO/ Gazetari 'vë në siklet' qytetarët: Kur keni bërë seks për herë të fundit? I moshuari: Që në 1975... (Tjetri thotë para një ore)

Gazetari Ronaldo Sharka ka dalë në terren dhe ka pyetur qytetarët lidhur me faktin se kur kanë kryer ata marrëdhënie seksuale për herë të fundit.

Ai ka ndaluar djem e vajza, burra e gra si dhe të moshuar. Disa janë përgjigjur e të tjerë kanë devijuar rrugën.

Shikoni videon me disa nga momentet më gazmore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091631412506104
array(1) { ["section"]=> string(151) "video-gazetari-ve-ne-siklet-qytetaret-kur-keni-bere-seks-per-here-te-fundit-i-moshuari-jep-pergjigjen-epike-qe-ne-1975-tjetri-thote-para-nje-ore-208325" }