VIDEO/ Georgina thyen rekord shikueshmërie, bën 'twerk' me trëndafil në dorë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:40 30-11-2020 VIDEO/ Georgina thyen rekord shikueshmërie, bën 'twerk' me trëndafil në dorë

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina ka tërhequr vëmendjen me videon e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale.

Modelja spanjolle ka publikuar një video në Instagram teksa po bën 'tëerk' me trëndafil në dorë. Ajo ka marrë jo pak, por 8 milion pëlqime.

Pas lidhjes së saj me Ronaldon është bërë mjaft e njohur dhe shpesh përflitet për format trupore të përsosura. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Motra i kërkon Almeda Abazit të bëjë fëmijë çdo vit, shikoni përgjigjen e ish-miss Shqipëria
Dy ditë më parë u bë baba, Gold AG prek me fjalët për të birin: Mua më ka munguar babai, ty mos të mungoftë asgjë »
Article Logic
Execution time: 0.0092880725860596
array(1) { ["section"]=> string(79) "video-georgina-thyen-rekord-shikueshmerie-ben-twerk-me-trendafil-ne-dore-229659" }