VIDEO/ Gjyqtarët e vettingut festojnë me muzikë, por gjithë vëmendjen e merr Lulzim Hamitaj i KPK

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:42 09-06-2020 VIDEO/ Gjyqtarët e vettingut festojnë me muzikë, por gjithë vëmendjen e merr Lulzim Hamitaj i KPK Anetari i KPK Lulzim Hamitaj duke kercyer

Pamjet e mësipërme janë shkëputur nga një festë e organizuar mes anëtarëve të vettingut, kryesisht të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit.

Nuk dihet se cilës kohë i përket video, por e gjithë vëmendja shkon te një prej gjyqtarëve, i cili me kërcimin e tij “lë në hije” kolegët dhe koleget. Lulzim Hamitaj “shkrin” talentin me lëvijet e tij nën ritmin e këngës “Ku ka si Tirona”.

Gjithashtu, në pamje shihen Alma Faskaj, Roland Ilia e Brunilda Bekteshi, të gjithë anëtar të Komisonit të Pavarur të Kualifikimit.

Ndiqni VIDEON:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089819431304932
array(1) { ["section"]=> string(102) "video-gjyqtaret-e-vettingut-festojne-me-muzike-por-gjithe-vemendjen-e-merr-lulzim-hamitaj-i-kpk-209718" }