VIDEO: Ja çfarë ndodh brenda një Strip-Club-i

Publikuar tek: bota, më 17:02 07-07-2015

Ato janë “Mocha Girls”, një grup vajzash kërcimtare dhe këngëtare nga  Filipinet.

Vajzat “Mocha” zhvillojnë ture spektakli në Filipine por jo vetëm, pasi fama e tyre po rritet me shpejtësi në të gjithë botën. Ato zakonisht këndojnë, por shumicën e rasteve dhurojnë spektakte të nxehta kërcimi, të ngjashëm me strip club-et, si në këtë video.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013648986816406
array(1) { ["section"]=> string(50) "video-ja-cfare-ndodh-brenda-nje-strip-club-i-15551" }