VIDEO/ Julia Roberts është Nëna Natyrë

Publikuar tek: kulture-art, më 11:32 11-06-2015

“Julia Roberts më mësoi mua në vetëm 2 minuta më shumë se çdokush gjatë gjithë jetës”, ky është titulli me të cilin kjo video po shpërndahet në mënyrë masive në rrjetet sociale.

Julia Roberts mund të mos ketë bërë bujë për një kohë, por roli i saj i fundit në një film domethënës, në një video konservative mund të jetë thjesht më i miri në karrierën e saj dhe kjo është definitivisht roli më i madh i Roberts. Julia Roberts është natyra.

“Unë mendoj se ne nuk e shohim rolin tonë në këtë planet, si ai është në vërtetë, që çdo gjë që bëjmë, kjo nuk do të ndikojë mbi gjithë natyrën, ajo vetëm ndikon normën tonë të mbijetesës në të”. VIDEO

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036230087280273
array(1) { ["section"]=> string(43) "video-julia-roberts-eshte-nena-natyre-13270" }