VIDEO/ Ka GOOL në MADRID, JUVENTUSI shënon të tretin dhe 'shtang' stadiumin

Publikuar tek: sport, më 21:14 11-04-2018 VIDEO/ Ka GOOL në MADRID, JUVENTUSI shënon të tretin dhe 'shtang' stadiumin Futbollisti i Juventusit që shënoi golin e barazimit, Matuidin

Juventusi ka shënuar golin e tretë në Madrid, me Matuidin. Lojtari shënoi në minutën e 61, duke "shtangur" madrilenët dhe duke i çuar shifrat në 0-3.

Me këtë rezultat ndeshja shkon në kohë shtesë.

Sfida e parë mes dy ekipeve ka përfunduar me rezultatin 3-0 për Real Madridin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Klodiana Shala jep mesazhin e fortë: Ikni sa më parë nga Shqipëria
Juve-Real përballje titanësh, moderatorja seksi lutet për bardh e zinjtë »
Article Logic
Execution time: 0.015585899353027
array(1) { ["section"]=> string(78) "video-ka-gool-ne-madrid-juventusi-shenon-te-tretin-dhe-shtang-stadiumin-116554" }