Video: Kur fëmijët Adrian Gaxha dhe Tuna bënin duet në skenë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:46 18-11-2015

Adrian Gaxha dhe Altuna (Tuna) Sejdiu janë sot ndër këngëtarët më të njohur të skenës muzikore shqiptare, ndërsa e ardhmja e tyre mesa duket është vendosur shumë herët, që kur ata ishin fëmijë.

Një video të publikuar në youtube, transmetohet një sekuencë e duetit që kanë pasur dikur Adriani dhe Tuna. Dy fëmijë çapkënë që perfomonin në atë kohë, po aq bukur sa dhe sot.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072650909423828
array(1) { ["section"]=> string(65) "video-kur-femijet-adrian-gaxha-dhe-tuna-benin-duet-ne-skene-25745" }