Video-Lajm/Momentet më pikante të ndeshjes Francë-Shqipëri, Sadiku dhe Memushaj ishin pranë golit

Publikuar tek: sport, më 22:37 15-06-2016

Shqipëria krijoi sot disa raste shumë të mira për gol, por që nuk arriti t’i finalizonte në fund. Armando Sadiku në pjesën e parë dhe Ledian Memushaj në të dytën, ishin ata që iu afruan më shumë golit. Por, portiere Lloris dhe shtylla ishin ato që ndalën kuqezinjë në këtë përballje me Francën. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03734302520752
array(1) { ["section"]=> string(102) "video-lajm-momentet-me-pikante-te-ndeshjes-france-shqiperi-sadiku-dhe-memushaj-ishin-prane-golit-43648" }