VIDEO: Makina përplas efektivin e “Illyrian Gruad” në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:29 01-12-2020 VIDEO: Makina përplas efektivin e “Illyrian Gruad” në Tiranë Aksidenti në Tiranë

Një efektiv i policisë “Illyrian Guard” është aksidentuar ditën e sotme në Tiranë.

Sipas raportimeve, efektivi i policisë “security” në varësi të Ministrisë së Brendshme është përplasur nga një makinë në rrugën “Endri Keko”.

Në vendngjarje ka mbërritur ambulanca që ka kryer transportimin e punonjësit të policisë, si dhe efektivët e rrugores që po hetojnë për shkaqet e aksidentit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prokuror në Prokurorinë e Përgjithshme, Bilbil Mete jep dorëheqjen, KPK e thërret në seancë por më pas e anulon: Nuk do të dëgjohet (PASURIA)
Pandemia, negociatat dhe ekonomia; Edi Rama intervistë për revistën e njohur ndërkombëtare Forbes: Jam politikan rastësor, për kryeministër s’kisha ambicie »
Article Logic
Execution time: 0.01090407371521
array(1) { ["section"]=> string(64) "video-makina-perplas-efektivin-e-illyrian-gruad-ne-tirane-229773" }