VIDEO/ Momenti i shpërthimit të bombave në stadiumin e Beshiktashit

Publikuar tek: bota, më 23:36 10-12-2016

Momenti i shpërthimit të bombave jashtë stadiumit të Beshiktashit në Stamboll është filmuar nga kamerat kur zyrtarët e skuadrave po flisnin për mediat.

Në videon e publikuar nga mediat turke shihet momenti sesi dy zyrtarë largohen me shpejtësi pasi dëgjojnë shpërthimet, të cilat ndodhin shumë pranë tyre.

Të plagosur dhe viktima janë regjistruar nga ky sulm i rëndë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086109638214111
array(1) { ["section"]=> string(72) "video-momenti-i-shperthimit-te-bombave-ne-stadiumin-e-beshiktashit-62271" }