VIDEO - Mozzik dhe Loredana 'kapen mat' duke bërë 'Shopping' në Stuttgart, këngëtari poston foton e ëmbël me vajzën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:37 26-09-2020 VIDEO - Mozzik dhe Loredana 'kapen mat' duke bërë 'Shopping' në Stuttgart, këngëtari poston foton e ëmbël me vajzën Mozzik - Loredana

Mozzik dhe Loredana padyshim kanë qenë dhe janë (dhe pse të divorcuar) një nga çiftet më të dashur, por dhe më të komentuar në rrjete sociale e në mediat rozë.

Ata kanë rreth 1 vit që i kanë dhënë fund marrëdhënies mes tyre, ndërsa ende vijojnë të kenë relata pasi të dy janë prindër të një vajze të mrekullueshme të quajtur Hana.

Dhe mesa duket ajo është arsyeja se pse Mozzik ka shkuar në Stuttgart dhe është filmuar duke bërë pazar me ish-gruan e tij Loredana.

Sot këngëtari i njohur ka publikuar dhe një foto të ëmbël me vajzën e tij. 

Screenshot_6_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011972904205322
array(1) { ["section"]=> string(115) "video-mozzik-dhe-loredana-kapen-mat-duke-bere-shopping-ne-stuttgart-kengetari-poston-foton-e-embel-me-vajzen-221757" }