VIDEO/ Një krimb gjigant në pjatë gjatë emisionit të gatimit në TVSH

Publikuar tek: aktualitet, më 15:15 01-06-2015

Emisioni i gatimit në TVSH është kthyer në një neveri për ata që kishin ndërmend të ushqeheshin mirë duke ndjekur recetën që amvisa e këtij emisioni po aplikonte drejtpërdrejt në televizion.

Në video duket qartësisht një krimb gjigand që “ngre krye” teksa amvisa servir pjatën me aq delikatesë.

Menduam se në ndonjë moment ajo do ta vinte re një gjë të tillë, dhe në fakt nuk jemi të sigurt nëse s’e ka vënë,  por dimë që krimbi u mbulua “bukur e bukur” në ushqim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çertifikohen 80 ish “Komando”, i bashkohen forcave të policisë
Prangoset ish-shefi i Task-Forcës së Hetimit Tatimor »
Article Logic
Execution time: 0.012627840042114
array(1) { ["section"]=> string(73) "video-nje-krimb-gjigant-ne-pjate-gjate-emisionit-te-gatimit-ne-tvsh-12407" }