VIDEO off record/ Deputeti i PS: Armando Duka ia ka dhënë Partizanit titullin kampion para kohe

Publikuar tek: sport, më 12:57 18-05-2016

Një video surprizë për ditëlindjen e moderatorit Blendi Fevziu nxjerr në shesh një deklaratë bombastike të deputetit socialist Alfred Peza.

Teksa Fevziu po frynte qirinjtë, deputeti e kishte mendjen diku tjetër: Te fakti që sipas tij, Presidenti I FSHF Armand Duka po i jep titullin kampion para kohe ekipit të Partizanit.

“Si ia kishte dhënë Armando Duka Partizanit  titullin kampion para kohe mo vlla?”, dëgjohet Peza të thotë, ndonëse nuk duket me figurë.

“Pse kush e mori?”, pyet i habitur Fevziu.

Pak orë nga shpallja e kampionit të futbollit shqiptar, në një intervistë për Top Channel presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka nuk ka pritur dhe zbuloi  përgatitjet e festës për titullin kampion të Partizanit, ndonëse nuk është mbyllur ende asgjë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093669891357422
array(1) { ["section"]=> string(99) "video-off-record-deputeti-i-ps-armando-duka-ia-ka-dhene-partizanit-titullin-kampion-para-kohe-40805" }