Sot u kap me 2 armë në makinë, por shikoni çfarë Audi mori dhuratë Fjolla Morina 4 ditë më parë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:35 19-09-2020 Sot u kap me 2 armë në makinë, por shikoni çfarë Audi mori dhuratë Fjolla Morina 4 ditë më parë (VIDEO) Fjolla Morina

Sot këngëtarja kosovare Fjolla Morina është kapur në kufi, në doganën e Morinës në Kukës me 2 armë dhe disa fishekë në makinë.

Një armë ajo e kishte në çantë, ndërsa u tha se arma tjetër ishte çakmak. Ajo u arrestua dhe u shoqëruar në ambientet e komisariatit ndërkohë që burime për mediat bënë me dije se para pak orësh ajo ishte ndjerë keq nga ana shëndetësore dhe ishte transportuar për në spital.

Lexo edhe: E BUJSHME/ Arrestohet Fjolla Morina, i gjenden dy pistoleta, njëra në çantë

34-vjeçarja ishte duke udhëtuar sot me një mjet tip Audi Q7, të cilin e ka marrë si dhuratë 4 ditë më parë. Videot nga ky moment surprizë për të i ka publikuar vet këngëtarja, ndërsa shfaqet tejet e lumtur.

Ajo nuk e ka bërë me dije se cili/a ka qenë personi që ia ka bërë këtë dhuratë, por mendohet se mund të jetë i dashuri i saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013758897781372
array(1) { ["section"]=> string(96) "video-para-4-ditesh-mori-dhurate-audi-q7-sot-fjolla-morina-u-kap-me-2-arme-ne-makine-foto-220967" }