VIDEO pikante/ Anita Haradinaj fluturon nga gëzimi kur shënon gol Kosova, puthje pasionante me Ramushin në publik

Publikuar tek: rajon, më 12:56 11-09-2019 VIDEO pikante/ Anita Haradinaj fluturon nga gëzimi kur shënon gol Kosova, puthje pasionante me Ramushin në publik Anita dhe Ramush Haradinaj

Një video pikante ka qarkulluar ditën e sotme në mediat kosovare.

Në video shihet momenti kur Kosova ka shënuar golin e parë në ndeshjen me Anglinë, të cilën po e ndiqnin edhe Ramush dhe Anita Haradinaj.

Në këtë moment Haradinaj po intervistohej nga Valon Berisha i “Klan Kosovës”, por goli bëri që çifti Haradinaj të ngrihej në këmbë nga gëzimi.

Anita shihet duke kërcyer përpjetë, ndërsa në një moment i dhuron një puthje pasionante Ramushit para kamerave.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009443998336792
array(1) { ["section"]=> string(118) "video-pikante-anita-haradinaj-fluturon-nga-gezimi-kur-shenon-gol-kosova-puthje-pasionante-me-ramushin-ne-publik-178064" }