Video pikante e javës/ Militanti ndalon në rrugë ministren: “Po si tja bëj o burrë, jam pa punë”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:30 13-05-2017 Video pikante e javës/ Militanti ndalon në rrugë ministren: “Po si tja bëj o burrë, jam pa punë”

Edhe pse java dhe dita e sotme kanë qenë mjaft të tensionuara dhe intensive emisioni “Kjo javë” i gazetares Nisida Tufa në “News 24”, i sjell disa momente pikante që të shkrijnë së qeshuri.

Këto momente pikante janë të përmbledhura në videon humoristike që do shfaqet më poshtë. Ministrja e Mirëqenies Sociale, Olta Xhaçka, teksa po dilte nga ambientet e selisë së PS i ka dalë para një militant socialist, i cili i “qan hallin”. Militanti i drejtohet ministres me fjalën “o burrë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.056763887405396
array(1) { ["section"]=> string(97) "video-pikante-e-javes-militanti-ndalon-ne-rruge-ministren-po-si-tja-bej-o-burre-jam-pa-pune-78550" }