Video: Plas sherri mes femrave në aeroplan për shkak të muzikës së lartë

Publikuar tek: bota, më 14:22 10-03-2016 Video: Plas sherri mes femrave në aeroplan për shkak të muzikës së lartë

Një sherr masiv ka shpërthyer në aeroplanin e “Spirit Airlines” gjatë udhëtimit drejt Los Angeles.

Sipas pasagjerëve, dy vajza ishin duke dëguar muzikë me disa bokse portabël, në momentin që një pasagjere tjetër i ka kërkuar të ulin volumin. Gjithçka ka kaluar shumë shpejt në përleshje fizike mes 5 femrave të cilat u shoqëruan në polici pas ngjarjes.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I armatosuri futet në taksi, kërcënon shoferin me pistoletë dhe i kërkon paratë (Video)
Merkel për emigrantët: Nuk zgjidhet problemi duke mbyllur kufijtë »
Article Logic
Execution time: 0.011162042617798
array(1) { ["section"]=> string(77) "video-plas-sherri-mes-femrave-ne-aeroplan-per-shkak-te-muzikes-se-larte-34748" }