Video: Policia Bashkiake del bllof, foto me plakun por ai...

Publikuar tek: aktualitet, më 21:01 14-03-2018 Video: Policia Bashkiake del bllof, foto me plakun por ai...

Dokumentimi i aksioneve të Policisë Bashkiake përmes fotografive duket se është pjesë e rëndësishme e punës së tyre.

Në këtë rast shihen dy policë, njëri mban telefonin dhe tjetri shkon të pozojë pranë atij që beson se është një shitës ambulant.

Por duket se foto u shkon dëm. Plaku i motshëm me qeleshe mbi krye çohet qetë-qetë, shkon në bastun trastat me sende personale dhe pasi përshëndetet me policin, largohet...

Ndiqni videon nga emisioni Fiks Fare:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17277884483337
array(1) { ["section"]=> string(62) "video-policia-bashkiake-del-bllof-foto-me-plakun-por-ai-113278" }