VIDEO që do t’ju çmendë, zbuloni personazhin e famshëm shqiptar që ka gjithë këto këpucë luksi...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:15 23-11-2016

Organizing @louboutinworld

A video posted by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Një video që me gjasë do “çmendë” shumë gra, veçanërisht ato që i duan fort këpucët dhe janë të fiksuara pas trendeve më të fundit.

Epo gra e vajza të dashura, të gjitha këto që shikoni në video i përkasin modeles së njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Emina Cunmulajt.

Cunmulaj përveçse ka bërë goxha para si modele ka dhe një bashkëshort miliarder ndaj mund ta shijojë e qetë luksin e këpucëve disa mijëra dollarëshe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037065029144287
array(1) { ["section"]=> string(99) "video-qe-do-t-ju-cmende-zbuloni-personazhin-e-famshem-shqiptar-qe-ka-gjithe-keto-kepuce-luksi-60449" }