Video që po bën xhiron e rrjetit, Mbretëresha Elisabetë mban fjalim, presidentin Trump e zë gjumi

Publikuar tek: bota, më 21:45 04-06-2019 Video që po bën xhiron e rrjetit, Mbretëresha Elisabetë mban fjalim, presidentin Trump e zë gjumi

Prej dy ditësh presidenti i SHBA-ve Donald Trump ndodhet në Britaninë e Madhe aty ku po zhvillon disa takime, mes tyre një vizitë me Mbretëreshën Elisabetë.

Gjatë ditës së djeshme Trump dhe familja e tij u pritën nga Mbretëresha në Pallatin Mbretëror në një banket me mbi 170 të ftuar ku nuk munguan dhe fjalimet. Së fundmi në rrjet është bërë virale një video ku protagonist është presidenti Trump, të cilin e merr gjumi teksa Elisabeta e II mban fjalim.

Donald Trump përpiqet disa herë t'i mbajë sytë hapur ama përpjekjet janë të kota. Ky moment nuk u ka shpëtuar mjeshtrave të memeve.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016700983047485
array(1) { ["section"]=> string(102) "video-qe-po-ben-xhiron-e-rrjetit-mbreteresha-elisabete-mban-fjalim-presidentin-trump-e-ze-gjumi-166963" }