Video që të prek zemrën, pësoi aksident 1 muaj para martese por dhëndri i'a bën të magjishme momentet dhe nga karroca

Publikuar tek: bota, më 18:27 14-10-2016

Hannah Peterson, 23-vjeçe pësoi një aksident të rëndë me makinë vetëm një muaj para dasmës së saj në Ontario.

Asaj i'u thye legeni në tri vende dhe disa brinjë, dëmtoi veshkën po ashtu humbi dhe një pjesë të dëgjimit, gjatë aksidentit me makinë 18 korrik të këtij viti.

Pavarësisht se mbeti në karrocë Hannah ishte e vendosur të mos lejonte asgjë që të pengote ditën e saj të dasmës.

Me 25 gusht çifti u martua me të fejuarin e saj Stuart. Edhe pse në karrocë momentet që ndanë ishin fantastike dhe përlotën të gjithë dasmorët.

396240F000000578-0-image-a-33_1476451754393.jpg3962AF1100000578-3838332-image-a-6_1476455087267.jpg396240DB00000578-0-image-a-32_1476451751410.jpg3962409300000578-0-image-a-27_1476451736430.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Modelja që çmend internetin, fotot e saj bëjnë xhiron e botës (Fotot)
Pse këta avionë luftarakë të SHBA-ve lyhen që të duken si rusë? (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.010533094406128
array(1) { ["section"]=> string(122) "video-qe-te-prek-zemren-pesoi-aksident-1-muaj-para-martese-por-dhendri-i-a-ben-te-magjishme-momentet-dhe-nga-karroca-56216" }