Video që zemëroi britanikët, 5 burra filmojnë njeriun e pastrehë dhe e qëllojnë me shkelma nga pas

Publikuar tek: bota, më 20:02 22-08-2019 Video që zemëroi britanikët, 5 burra filmojnë njeriun e pastrehë dhe e qëllojnë me shkelma nga pas 43 vjeçari i pastrehe teksa dhunohet nga 5 burrat

Nje video e publikuar ne rrjetet sociale dhe pastaj ne media ka shkaktuar zemërim të madh në Britaninë e Madhe.

Në video43 vjeçari i pastrehë shfaqet i dehur dhe me zor qëndron në këmbë, ndërsa personat që u afruan pranë tij me gjasë për ta ndihmuar hapën kamerat dhe e qëlluan duke e përplasur në tokë me fytyrë.

Pamjet u vendosën në faqen e ‘Spotted in Coventry’ në Facebook mbrëmjen e djeshme, vetëm disa orë pas sulmit, ndërsa njeriu i pastrehë është dërguar në spital dhe i është nënshtruar mjekimeve për dëmtime në fytyrë.

Kushdo që ka parë pamjet në Britani ka shfaqur zemërim të madh, ndërsa banorë të zonës që e njihnin janë shprehur se ai nuk përbënte problem për askënd.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012171030044556
array(1) { ["section"]=> string(104) "video-qe-zemeroi-britaniket-5-burra-filmojne-njeriun-e-pastrehe-dhe-e-qellojne-me-shkelma-nga-pas-176057" }