VIDEO/ Rama inspekton shkollën e re në Durrës, BATUTA me drejtoreshën: Të ka dalë nami se je shtrigë... (E PLOTË)

Publikuar tek: politike, më 13:16 02-12-2020 VIDEO/ Rama inspekton shkollën e re në Durrës, BATUTA me drejtoreshën: Të ka dalë nami se je shtrigë... (E PLOTË)

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar shkollën e re në qytetin e Durrësit.

Ai tha se punimet ishin të mira, por nuk ngurroi të bëjë disa kritika për t'u kushtuar më shumë vëmendje detajeve.

Gjatë takimit me mësuesit dhe drejtoreshën, Rama bëri disa batuta me këtë të fundit, se i kishte dalë nami si shtrigë.

Biseda e plotë:

Rama i drejtohet mësueses: Kush është drejtoresha nga ju?

(Mësuesja tregon nga drejtoresha)

Drejtoresha: Nuk ka problem, ne punojmë si staf

Rama: Duket që ishe ti drejtoresha, se kur të doli para mësuesja të bënë sytë xixa

Mësuesja: Nuk e dija që ishte pas meje

Drejtoresha: Nuk ka problem

Rama: Je një shtrigë, e di si e ke namin e shtrigë apo jo. Të ka dalë nami gjithandej 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rihapet gara për Milot-Fier, Balluku: Oferta e paraqitur nuk përmbushte kriterin e kohës së ndërtimit
Zbulohen emrat që PD ka propozuar për drejtues në 12 qarqet e vendit, rikthehen deputetë para 2013 »
Article Logic
Execution time: 0.021559000015259
array(1) { ["section"]=> string(112) "video-rama-inspekton-shkollen-e-re-ne-durres-batuta-me-drejtoreshen-te-ka-dale-nami-se-je-shtrige-e-plote-229901" }