VIDEO: Ramës i shkëputet lidhja me Fevziun, stresohet dhe shan 'live': What the F**ck!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:33 16-04-2020 VIDEO: Ramës i shkëputet lidhja me Fevziun, stresohet dhe shan 'live': What the F**ck!

Kryeministrit Edi Rama ka lëshuar një të sharë “live” në emisionin e Blendi Fevziut, pasi i është shkëputur lidhja me studion.

Mesa duket kreu i qeverisë është stresuar pasi lidhja është shkëputur për të dytën herë në pak minuta, ndaj ka shfryrë dhe i ka “këputur” një të sharë në gjuhën angleze.

“Ehhhhh what the fu*k”, dëgjohet të thotë Rama.

Ndiqni videon: 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089268684387207
array(1) { ["section"]=> string(86) "video-rames-i-shkeputet-lidhja-me-fevziun-stresohet-dhe-shan-live-what-the-f-ck-202877" }