VIDEO: Reagon Rama pas goditjes me vezë dhe arrestimit të studentëve, u përgjigjet gazetarëve: Çfarë?!!

Publikuar tek: politike, më 15:57 02-11-2015

Kryeministri Rama ka reaguar pas incidentit ku u godit me vezë nga studentët.

“Çfarë?!”u  është përgjigjur me habi dhe buzëqeshje ironike kryeministri-gazetarëve i pyetur nëse studentët e arrestuar do të lirohen. Kryeministri Rama u godit nga studentët e Lëvizjes Studentore sot në fakultetin e Shkencave Sociale pasi doli nga takimi që po zhvillonte aty me përfaqësues të biznesit të vogël.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098550319671631
array(1) { ["section"]=> string(103) "video-reagon-rama-pas-goditjes-me-veze-dhe-arrestimit-te-studenteve-u-pergjigjet-gazetareve-cfare-24498" }