VIDEO: Sergio Ramos e qëlloi në kokë protierin e Liverpool, pasi nxorri Salah nga loja

Publikuar tek: sport, më 15:43 27-05-2018 VIDEO: Sergio Ramos e qëlloi në kokë protierin e Liverpool, pasi nxorri Salah nga loja

Performanca e portierit të Liverpool në finalen e Champions League ishte e dobët, dhe dy gabimet fatale i kushtuan kupën anglezëve.

Por disa çaste përpara se Loris Karius të gabonte, mbrojtësi i Real Madrid, Sergio Ramos, po ai që nxorri jashtë fushe talentin Mohamed Salah, i dha një goditje në kokë gardianit të Liverpool.

Goditja ishte me brryl dhe qartas duket që ishte jo aksidentale. Por çuditërisht, asnjë nga pesë gjyqtarët e ndeshjes nuk e vunë re.

Më poshtë video:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015738964080811
array(1) { ["section"]=> string(91) "video-sergio-ramos-e-qelloi-ne-koke-protierin-e-liverpool-pasi-nxorri-salah-nga-loja-122289" }