Video: Shkëndije Muja tregon “muskujt” duke hequr tangat

Publikuar tek: aktualitet, më 17:12 15-11-2015

Këngëtarja Shkëndije Mujaj ka shpërthyer me një video të nxehtë për fansat e saj në Instagram.

Duke vënë theksin te muskujt e barkut, Shkëndija i tregon ato në mënyrë erotike duke ulur të brëndshmet me një video në "Slow-mo". Këngëtarja tregon në përkushtim të veçantë për linjat e saj, duke provokuar herë pas here fansat në Instagram dhe Facebook.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sekuestrohen 210 kg kanabis në Sarandë, arrestohet shoferi
Drejtroi i Policisë së Shtetit, Haki Çako mbyll vizitën 5 ditore në Britani »
Article Logic
Execution time: 0.011934041976929
array(1) { ["section"]=> string(59) "video-shkendije-muja-tregon-muskujt-duke-hequr-tangat-25480" }