Video-skandal, shikoni si falsifikohet data e skadencës së produkteve që konsumojmë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:22 22-11-2015

Falsifikimi i datës së skadencës te një produkt ushqimor që tregtohet në vendin tonë është gjëja më e thjeshtë e mundshme, mjafton një llak flokësh dhe një vule, qe gjendet lehtësisht.

Kjo është pikërisht ajo çfarë ka bërë emisioni “Oktapod” në videon që shikoni. Në këto kushte, hedhja në treg e produkteve të skaduara ushqimore mund të  bëhet me po të njëjtën lehtësi.

Për më shumë, ndiqni video-skandalin për të cilin askush nga autoritetet përgjegjëse nuk ka reaguar ende.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Njihuni me gruan e ministrit Haxhinasto, Enkeleida sjell “Dikush si ti” (FOTOT)
Gjendet i mbytur peshkatari në Lezhë »
Article Logic
Execution time: 0.01389479637146
array(1) { ["section"]=> string(88) "video-skandal-shikoni-si-falsifikohet-data-e-skadences-se-produkteve-qe-konsumojme-26008" }