VIDEO: “Skifteri” i vjedh orën 30 mijë dollarëshe në qendër të Napolit

Publikuar tek: bota, më 13:32 04-09-2015

Sa hap e mbyll sytë, ora me vlerë 25 mijë dollarë u zhduk nga dora e turistit fatkeq britanik.

Gjuthçka ndodhi në mes të ditës dhe në “mes” të qytetit të Napolit në Itali ku një turist britanik del nga taksia pranë një hoteli ndërsa “skifteri” i afrohet tinëzisht nga pas e teksa i vendos një këmbë për t’i penguar ecjen, i shkul nga dora orën e shtrenjtë.

qwer34.jpg

E gjithë skena tronditëse është kapur nga kamerat e CCTV ku duket hajduti që kapërcen një bordurë dhe më pas i hip në një motorr që drejtohet nga një tjetër “skifter”.

123e4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098559856414795
array(1) { ["section"]=> string(73) "video-skifteri-i-vjedh-oren-30-mije-dollareshe-ne-qender-te-napolit-19963" }