VIDEO/ Stresi në makinë me dy policë. Ja çfarë thonë për drogën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:46 02-09-2016

Reperi shqiptar Arkimed Lushka, ndryshe i njohur si Stresi mesa duket nuk mundet dot ti rrijë larg komisariateve. Ai ka postuar një video në instagram, ku shihet në makinën e policisë dhe sipas tij, sëbashku me mikun e tij Olsi Nazari po shkonin për te Komisariati Nr.4.

“Mah man @olsnazari mat poshter ska ne ket dynja. rruges per te 4-tra komisarjati me i mire dhe brravo se prisja qe ka kaq djem te mire ne polici”- shkruan Stresi në rrjetin social.

“A i thashë mirë që e pimë? Se një cigare do ta pimë se ne s’do themi kot që nuk e pimë, me bo si i virgjër” -  thonë çunat në video.

Nuk kuptohet qartë, por duke u bazuar te shkrimi si edhe te videoja duket sikur ai që flet është shoku i Stresit, Olsi.

Gjithsesi, nuk dihet akoma nëse dyshja është shoqëruar vërtet për në komisariat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00711989402771
array(1) { ["section"]=> string(67) "video-stresi-ne-makine-me-dy-police-ja-cfare-thone-per-drogen-51640" }