Video të rralla, kur Noizy rrihej me grushte në Angli

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:25 23-06-2016 Video të rralla, kur Noizy rrihej me grushte në Angli

Ashtu siç ka rrëfyer edhe vetë disa herë, reperi shqiptar, Rigels Rajku i njohur si “Noizy” ka kaluar një rini të ashpër në Angli.

Përpara se të fokusohej plotësisht te muzika, ai është ndeshur shpesh në “Street Fight”, një lloj boksi pa rregulla dhe shumë i rrezikshëm. Këtë gjë Noizy e ka bërë si për të fituar reputacion por edhe të ardhura.

Reperi ka postuar vetë dy video video të rralla nga momenti i një ndeshjeve:

A video posted by NOIZY (@zinizin) on

 

A video posted by NOIZY (@zinizin) on

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03046989440918
array(1) { ["section"]=> string(58) "video-te-rralla-kur-noizy-rrihej-me-grushte-ne-angli-44391" }