Video - UFO mbi Gjermani, banorët: Jemi të bindur që s’ishte meteor

Publikuar tek: bota, më 21:01 16-11-2017 Video - UFO mbi Gjermani, banorët: Jemi të bindur që s’ishte meteor

Mijëra gjermanë besojnë se kanë parë një Objekt Fluturues të Paidentifikuar në kufi me Francën.

Objekti është raprotuar nga mijëra banorë madje është kapur edhe në video por ekspertët thonë se bëhet fjalë për një meteor.

Organizata Ndërkombëtare e Meteorëve tha se ka marrë 1,450 raportime për objektin në fjalë, kryesisht në Gjermaninë perëndimore.

Ekspertët thonë se është një meteor nga Shiu i Meteorëve Taurid, fenomen që ndodh çdo tre vjet.

Ndiqni pamjet më poshtë:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Harroi ku kishte parkuar makinën, e gjen pas 20 vitesh
Zbuloni vendin e zgjedhur si destinacion për 2017: Komb, tolerance dhe shpresë »
Article Logic
Execution time: 0.011806011199951
array(1) { ["section"]=> string(69) "video-ufo-mbi-gjermani-banoret-jemi-te-bindur-qe-s-ishte-meteor-99832" }