VIDEO / Veliaj: George Soros filantrop i madh, e kam për kompliment kur më etiketojnë si njeri i tij

Publikuar tek: politike, më 18:45 01-03-2016

Gjatë një interviste në emisionin “Kapital”, kreu i Bashkisë Trianë, Erion Veliaj është pyetur se si ndihet kur e etiketojnë si njeri të miliarderit George Soros.

“E kam për komplimentin më të madh”, është përgjigjur Veliaj duke shpjeguar se Soros është një nga filantropët më të mëdhenj dhe që ka bërë shumë për proceset demokratike në vendet e Eurpoës Lindore.

Zërat kundërshprehen se George Soros është përgjegjës për destabilizimin gjendjes politike dhe ekonomike në disa nga këto shtete europiane, për përfitime personale apo edhe për qëllime më të errëta konspirative.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090389251708984
array(1) { ["section"]=> string(102) "video-veliaj-george-soros-filantrop-i-madh-e-kam-per-kompliment-kur-me-etiketojne-si-njeri-i-tij-33942" }