Video VIRALE që po thyen rrjetin e "kryqëzon" KLANIN pas vdekjes së Aleksandër Lalos

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:29 20-11-2017 Video VIRALE që po thyen rrjetin e

Kjo është një video që po bën xhiron e rrjetit pas ndarjes nga jeta të kompozitorit të madh Aleksandër Lalo.

Akuza të forta e shumë zemërim nga ndjekësit në adresë të televizionit Klan dhe moderatores Marina Vjollca të cilët u përpoqën ta “shisnin” emisionin live dhe krijuan konfuzion për atë që kishte ndodhur pasi shikuesit shikonin Aleksandër Lalon në ekran ndërkohë që mediet raportonin se kompozitori kishte ndërruar jetë.

Ky është pikërisht momenti kur gjithë stafi tha me zë të lartë: Jemi live nga fillimi në fund. "Po pra e dashur Marina jeni 100% Live... U desh vdekja e të madhit Aleksandër Lalo që të vërtetohet se sa mashtron ekrani. Nuk e kuptoj përse e shet diçka që nuk është live, si të tillë", ironizojnë në rrjetet sociale.

(Video virale nga CaboneDaku) 


 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031080007553101
array(1) { ["section"]=> string(89) "video-virale-qe-po-thyen-rrjetin-e-kryqezon-klanin-pas-vdekjes-se-aleksander-lalos-100203" }