Videoja që befasoi rrjetin, zonja nuk përmbahet dhe shokon prezantuesin e emisionit me ulërimat e saj

Publikuar tek: bota, më 15:50 18-05-2017 Videoja që befasoi rrjetin, zonja nuk përmbahet dhe shokon prezantuesin e emisionit me ulërimat e saj

Olimpia është zonja që mori pjesë në spektaklin “Avanti un altro” por e qeshura e saj bëri bujë të madhe në rrjet.

Gjatë bisedës me moderatorin, Olimpia nuk e ka mbajtur dot të qeshurën teksa ka shpërthyer live në studio, madje përpjekjet e drejtuesit të “Avanti un altro” për ta qetësuar kanë dështuar.

Kjo video ka kohë që është hedhur në rrjet por ende vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.


Olimpia, concorrente pazza di Avanti un altro by whiteandgreen

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kopertina e “TIME” habit lexuesit (Foto)
Makina shtyp turmën në mes të Nju Jorkut, ka viktima dhe shumë të plagosur (Pamjet Live) »
Article Logic
Execution time: 0.0099709033966064
array(1) { ["section"]=> string(106) "videoja-qe-befasoi-rrjetin-zonja-nuk-permbahet-dhe-shokon-prezantuesin-e-emisionit-me-ulerimat-e-saj-79097" }