Videoklipi +18 i Cardi B me protagoniste Kylie Jenner, fansat kërkojnë largimin e modeles

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:11 09-08-2020 Videoklipi +18 i Cardi B me protagoniste Kylie Jenner, fansat kërkojnë largimin e modeles Videoklipi i ri i kenges WAP

Cardi B ka publikuar videoklipin e saj më të fundit në bashkëpunim me Megan Thee Stallion, që përmban shumë skena erotike +18, me pjesëmarrjen në videoklip të modeles Kylie Jenner.

Kënga titullohet "Wap", ndërsa Kylie Jenner tërhoqi vëmendjen me veshjen e saj leopard, në një korridor të frymëzuar nga ai në filmin “Alice In Wonderland”.

Bukuroshja shfaqet vetëm 30 sekonda në videoklip, por skena është filmuar në "slow motion" dhe kjo e bën edhe më tërheqëse modelen e njohur.

Mirëpo, duket se këto 30 sekonda të Kylie-t nuk janë pritur aspak mirë nga audienca që ka shpërthyer në komente negative, duke e konsideruar pjesëmarrjen e saj në klip si neveri.
31664820-8602977-The_one_Kylie_eventually_reached_one_particular_door_that_had_a_-a-72_1596784008402.jpg
InShot_20200808_140223568.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010529041290283
array(1) { ["section"]=> string(94) "videoklipi-18-i-cardi-b-me-protagoniste-kylie-jenner-fansat-kerkojne-largimin-e-modeles-216603" }