Vidhen rreth 600 metra kabëll, autostrada Tiranë-Durrës pa ndriçim

Publikuar tek: aktualitet, më 13:50 19-03-2015 Vidhen rreth 600 metra kabëll, autostrada Tiranë-Durrës pa ndriçim

Sipas një denoncimi të bërë në rrjetet sociale, infrastuktura në autostradën Tiranë-Durrës, ka rënë pre e grabitjes, ku janë vjedhur rreth 600 metra kabëll elektrik.

Kablli elektrik i cili kishte vetëm pak kohë që ishte vendosur, ka qenë pjesë e ndriçimit në autostradën Tiranë-Durrës, dhe si pasojë ka mbetur në errësirë një pjesë e autostradës. Në foto, duket qartë pjesa e autostradës me ndriçim dhe më pas, në errësirë të plotë si pasojë e vjedhjes së 600 metrave kabëll.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tirana Expo Centre sjell Panairi Ndërkombëtar "Medical EXPO".
Mbledhja e përbashkët Shqipëri-Kosovë, nënshkruhen 11 marrëveshje »
Article Logic
Execution time: 0.012923002243042
array(1) { ["section"]=> string(70) "vidhen-rreth-600-metra-kabell-autostrada-tirane-durres-pa-ndricim-6346" }