Vidhet banka në Greqi, grabitësit marrin bizhuteritë e grave të miliarderëve

Publikuar tek: rajon, më 15:40 28-11-2020 Vidhet banka në Greqi, grabitësit marrin bizhuteritë e grave të miliarderëve Ilustruese

Një bankë e nivelit të dytë në Greqi është grabitur, ku disa grabitës kanë arritur të marrin disa bizhuteri me vlerë miliona euro.

Bizhuteritë i përkisnin grave të biznesmenëve më të njohur në Greqi dhe kanë një vlerë totale rreth 5.5 milionë euro.

Ishin 4 gra që njoftuan punonjësit e bankës për mungesën e bizhuterive në vendin që i kishin depozituar.

Punonjësit kanë njoftuar policinë, sipas të cils grabitësit kanë qenë profesionistë që nuk kanë lënë asnjë gjurmë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Situata alarmante në Kosovë: 14 viktima nga COVID më shumë se 600 raste BRENDA një dite
Moti i keq në Itali, stuhia ‘pushton’ qytetin, 3 të vdekur dhe disa të zhdukur (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011202096939087
array(1) { ["section"]=> string(82) "vidhet-banka-ne-greqi-grabitesit-marrin-bizhuterite-e-grave-te-miliardereve-229448" }