Vidhet kasaforata me para e një qendre të taksive

Publikuar tek: aktualitet, më 11:14 08-06-2015 Vidhet kasaforata me para e një qendre të taksive

Një kasafortë e një qendre të taksive ka rënë pre e vjedhjes gjatë ditës së sotme. Ksaforta ndodhej pranë stadiumit Dinamo në rrugën “Merdar Shtylla” . Ende nuk dihet sa është shuma e parave që hajdutët kanë mundur të marrin  nga kasaforta.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po kryen hetime. Dyshohet se vjedhja është kryer nga dy persona, identiteti i të cilëve ende nuk dihet.

Kjo është kasaforta e dytë që vidhte  brenda dhjetë ditëve në kryeqytet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Parandalohet vrasja, policia arreston 41-vjeçarin që lëvizte me armë në kryeqytet
Ambasada Amerikane mesazh ndërgjegjësimi: Deti, pjesë e historisë së Shqipërisë, nuk i meriton mbeturinat »
Article Logic
Execution time: 0.013040781021118
array(1) { ["section"]=> string(55) "vidhet-kasaforata-me-para-e-nje-qendre-te-taksive-12967" }