Vidhet vila e Jenson Button. Pilotin e “F1” e vunë në gjumë me gaz anestezik

Publikuar tek: bota, më 08:59 07-08-2015 Vidhet vila e Jenson Button. Pilotin e “F1” e vunë në gjumë me gaz anestezik

Piloti i “Formula 1”, Jenson Button dhe e shoqja e tij, Jessica, mund të jenë vënë në gjumë me gaz anestezik pak çaste përpara vjedhjes në vilën e tyre luksoze në Saint-Tropez.

Vjedhja spektakolare, e denjë për filmat e Hollivudit, u krye nga dy persona gjatë natës të cilët sipas policisë mund të kenë futur në ambientet e shtëpisë gaz anestezik me anë të tubave të kondicionerit, duke u siguruar që kampioni i “Formula 1” dhe e shoqja e tij do të ishin në gjumë të thellë, pak çaste përpara se të futeshin në vilë.

Sipas gazetës britanike, The Sun, hajdutët kanë arritur të vjedhin unazën e fejesës së Jessicas që kap vlerën e 300 mijë paund.

_84725619_ring_getty.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012582063674927
array(1) { ["section"]=> string(79) "vidhet-vila-e-jenson-button-pilotin-e-f1-e-vune-ne-gjume-me-gaz-anestezik-17915" }