Vidhnin bizhu nëpër banesa, arrestohen 2 shqiptarë në Itali

Publikuar tek: bota, më 18:33 09-02-2017 Vidhnin bizhu nëpër banesa, arrestohen 2 shqiptarë në Itali

Të paktën dy shqiptarë kanë rënë në prangat e polciisë italiane pasi akuzohen se kanë grabitur bizhuteri në një banesë.

Sipas policisë shqiptarët kishin hyrë në vilë nga dritarja e banjos dhe pasi janë pikasur nga policia janë përpjekur t’i hedhin bizhutë e vjedhura. Mediat italiane bëjnë me dije se shqiptarët e arrestuar janë përkatësisht 29 dhe 35 vjeç, por nuk bëhet me dije  identiteti i tyre. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Kulla Eiffel" në Paris do rrethohet me mur për këtë arsye
Pas pezullimit të urdhrit të tij mbi myslimanët, Trump kërcënon anëtarët e gjykatës »
Article Logic
Execution time: 0.011268854141235
array(1) { ["section"]=> string(64) "vidhnin-bizhu-neper-banesa-arrestohen-2-shqiptare-ne-itali-68245" }