Vidhnin rroba, policia arreston çiftin shqiptar në Itali

Publikuar tek: aktualitet, më 11:51 15-04-2019 Vidhnin rroba, policia arreston çiftin shqiptar në Itali Ilustruese

Policia italiane ka arretsuar një çift shqiptar. Sipas asaj që raportojnë mediat vendase, çifti akuzohen se vidhnin rroba të përdorura.  

Të arrestuarit janë një djalë 20 vjeç dhe vajza 18 vjeçe, emrat e të cilëve nuk bëhen me dije. Rrobat e vjedhura janë gjetur në çantën e vajzës, ndërsa kapin vlerën afër 200 euro.

Të rinjtë u dërguan në paraburgim, në pritja të gjykimit të tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077359676361084
array(1) { ["section"]=> string(62) "vidhnin-rroba-policia-arreston-ciftin-shqiptar-ne-itali-160491" }