Vijojnë kërkimet për gjetjen e trupit të 55-vjeçarit që u mbyt në lumin Fan

Publikuar tek: aktualitet, më 14:13 08-02-2017 Vijojnë kërkimet për gjetjen e trupit të 55-vjeçarit që u mbyt në lumin Fan

Vijojnë prej 3 ditësh kërkimet për trupin e 55-vjeçarit Fran Bardhi të cilin e mori rrjedha e lumit Fan në Mirditë.

Forcat e Armatosura po vijojnë kërkimet për gjetjen e trupit, ndërkohë një helikopter 'Cougar' i FA po monitoron lumin Mat nga ajri.

Ditën që ndodhi ngjarja, djali i Fran Bardhit, Altini tha se babain e tij e mori rrjedha që erdhi nga HEC-i i Repsit dhe 55-vjeçari qëndroi 2 orë i kapur pas një peme. Sipas tij policia nuk ndërhyri në kohë, por policia deklaron se ka ndërhyrë mënjherë pasi ka marrë njoftimin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kalavera: ONM nuk merr vendime ekzekutive; Vetting-u i hap derën negociatave
S’kanë të sosur armët e shqiptarëve: Në 24 orë dorëzohen 38 armë, 19.870 fishekë, 49 granata... (SHIFRAT SIPAS QARQEVE) »
Article Logic
Execution time: 0.0098090171813965
array(1) { ["section"]=> string(81) "vijojne-kerkimet-per-gjetjen-e-trupit-te-55-vjecarit-qe-u-mbyt-ne-lumin-fan-68097" }