Vijojnë rreshjet e shiut, ja kur hapet qielli

Publikuar tek: aktualitet, më 21:24 07-03-2017 Vijojnë rreshjet e shiut, ja kur hapet qielli

Pas disa ditësh “pranvere” në vendin tonë është rikthyer moti vranët me rreshje të shumta shiu, kryesisht në Ultësirën Perëndimore.

Gjatë ditës së djeshme janë rikthyer edhe rreshjet e dëborës në veri dhe verilindje të vendit duke shkaktuar uljen e ndjeshme të temperaturave.

Moti i paqëndrueshmë dhe rreshjet e shiut pritet të vijojnë edhe gjatë ditës së nesërme ndërsa temperatura do varjojë në kryeqytet nga 10 në 13 gradë celcius.

Rreshjet e shiut parashikohet të pushojnë ditën e enjte dhe në vijim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandaloze: Mësuesi i dënuar për vrasje dhe pa diplomë kërcënon gazetarët e 'Fiksit'
Rektori i Universitetit të Elbasanit fsheh të dhënat në formularin e dekriminalizimit, zbulohen dokumentet »
Article Logic
Execution time: 0.010300874710083
array(1) { ["section"]=> string(50) "vijojne-rreshjet-e-shiut-ja-kur-hapet-qielli-71116" }