Vijon bilanci i rëndë në Maqedoni të Veriut, qindra raste të reja dhe 14 viktima nga Covid-19 

Publikuar tek: rajon, më 20:29 24-10-2020 Vijon bilanci i rëndë në Maqedoni të Veriut, qindra raste të reja dhe 14 viktima nga Covid-19 

Maqedonia e Veriut është një prej shteteve ballkanike që po shënon më shumë viktima nga Covid-19 çdo 24 orë.

Fatkeqësisht 14 pacientë kanë humbur jetën, ndërkohë që nga testimet e kryera janë konfirmuar 404 raste të reja. Shkupi mban kryesimin me 172 raste.

Të shëruarit gjithashtu kanë qenë në shifra të larta, por jo në krahasim me të infektuarit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shifrat në 24 orë në Kosovë: 2 viktima nga Covid dhe qindra raste të reja (SHIFRAT)
»
Article Logic
Execution time: 0.012796878814697
array(1) { ["section"]=> string(99) "vijon-bilanci-i-rende-ne-maqedoni-te-veriut-qindra-raste-te-reja-dhe-14-viktima-nga-covid-19-225036" }