Vijon luksi i shfrenuar i djalit të ish-guvernatorit shqiptar, foto në një prej ishujve më të shtrenjtë të Greqisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:39 15-08-2017 Vijon luksi i shfrenuar i djalit të ish-guvernatorit shqiptar, foto në një prej ishujve më të shtrenjtë të Greqisë

Duket se është lënë disi në harresë nga mediat rozë, por pak ka ndryshuar nga mënyra e jetesës së Erik Fullanit, djalit të ish guvernatorit të Bankës së Shqipërisë Adrian Fullani.

Eriku ka shpërndarë në instagram disa fotografi nga pushimet e tij në ishullin e famshëm grek Mykonos, ku bie në sy qëndrimi i tij prej aristokrati, i relaksuar në një tavolinë të mbushur me fruta dhe pije të shtrenjta. /Newsbomb.al

5r76476y456y4576y56yu.jpg

ert3e5tr345y346y.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja e famshme shqiptare bëhet nënë për herë të parë
Olta Gixhari tregon të pasmet në perëndim të diellit, turbullon ndjekësit »
Article Logic
Execution time: 0.0096628665924072
array(1) { ["section"]=> string(119) "vijon-luksi-i-shfrenuar-i-djalit-te-ish-guvernatorit-shqiptar-foto-ne-nje-prej-ishujve-me-te-shtrenjte-te-greqise-89196" }