Vijon ‘telenovela’ mes Alketës, Xhemit dhe motrave Vjollca/ Moderatorja mesazh të hapur: Një grua e suksesshme…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:33 14-01-2020 Vijon ‘telenovela’ mes Alketës, Xhemit dhe motrave Vjollca/ Moderatorja mesazh të hapur: Një grua e suksesshme…

Vazhdon ‘telenovela’ mes moderatores Alketa Vejsiu, Xhemi Shehut dhe motrave Vjollca.

Shkak për këtë janë bërë disa paostime nga revista e drejtuar nga Alketa, në të cilat sulmonte vajzat.

Të dyja postimet u komentuan si kundërpërgjigje e Alketës ndaj faktit që Xhemi dhe Marina e ironizuan për ‘Festivalin e Këngës’.

Ndërkohë ditën e sotme, moderatorja ka publikuar në Instastory një shprehje motivuese, ku tregon se pavarësisht kritikave e komenteve që e sulmonin, ajo nuk do ndalet së arrituri majat si një femër e suksesshme

‘Një grua e suksesshme është ajo që mund të ndërtojë një themel të fortë me tullat që të tjerët i kanë hedhur sipër", shkruan Vejsiu.

Screenshot_8.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14192986488342
array(1) { ["section"]=> string(112) "vijon-telenovela-mes-alketes-xhemit-dhe-motrave-vjollca-moderatorja-mesazh-te-hapur-nje-grua-e-suksesshme-192034" }