Vila “Playboy” në shitje për 200 mln dollarë, bashkë me Hugh Hefner brenda saj

Publikuar tek: bota, më 19:26 11-01-2016

Vila “Playboy” në Holmby Hills të Kalifornisë në SHBA është nxjerrë në shitje për 200 milion dollarë.

Vila e ndërtuar në vitin 1927 bashkë me mjediset përreth zë më shumë se dy hektarë, ka 29 dhoma, fusha tenisi, një palestër, një kopsht zoologjik, dhe, natyrisht Grotton e famshme, vendin ku janë organizuar aq shumë festa të bujshme.

Sipas marrëveshjes, bosi i Playboy, Hugh Hefner do të vazhdojë të jetojë dhe të punojë në këtë rezidencë, edhe pasi ajo të jetë shitur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngjarjet në Koln, policia identifikon 20 të dyshuar dhe arreston një 19 vjeçar
Luftë e vërtetë! Publikohen pamjet e arrestimit të “El Chapo”-s (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.013823986053467
array(1) { ["section"]=> string(81) "vila-playboy-ne-shitje-per-200-mln-dollare-bashke-me-hugh-hefner-brenda-saj-29722" }